Hírek
2022. Június 30. 09:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Hamis igazolást állított ki egy Békés megyei háziorvos

Eljárást indított a rendőrség egy Békés megyei háziorvos ellen, aki a gyanú szerint úgy állított ki igazolást egy férfinak, hogy az nem is fertőződött meg koronavírussal.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon közölte: a háziorvos egy olyan férfinak állította ki az igazolást, aki a dokumentum révén akarta elhalasztani börtönbe vonulását. A férfit embercsempészés miatt ítélték el.
A háziorvos 200 ezer forintért állította ki a dokumentumot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén
Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.
2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld
Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány
Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint