Hírek
2020. Július 31. 15:06, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vádat emeltek egy fiatal ellen, aki tűzijátékkal lőtt meg egy nőt
Súlyos testi sértés miatt emelt vádat a Győri Járási és Nyomozó Ügyészség egy 19 éves férfi ellen, aki szilveszterkor tűzijátékkal lőtt meg egy 19 éves nőt Győrben
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.Takács Péter főügyész közleménye szerint a férfi baráti társaságával éjfél után kiment az utcára, hogy tűzijátékokat lőjenek fel. Az utcán más ünneplők is voltak, köztük a férfi egy távolabbi ismerőse. A fiatal férfi a nő felé irányította a római gyertya típusú tűzijátékot, majd "a boszorkányokat el kell égetni" felkiáltással előszőr közelről lábon, majd hason lőtte.
A nő nyolc napon túl gyógyuló égési sérüléseket szenvedett, ruhája több helyen kiégett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
