Hírek
2022. Március 16. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Több menekültet kellett kórházba vinni egy budapesti hotelből

Több ukrajnai menekültet kórházba kellett vinni egy budapesti hotelből - tájékoztatta Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője kedden az MTI-t.
Az MTI úgy értesült, hogy az I. kerületi Mercure Budapest Castle Hillben, ahol nagy számú ukrán menekültet szállásoltak el, sokan hasmenéses megbetegedéssel küzdöttek. Emiatt a mentőszolgálat több járművel is a helyszínre érkezett.
Győrfi Pál tájékoztatása szerint a mentők két nőt, egy tizenhét éves fiút és egy hétéves fiút szállítottak rosszullét, hányás, hasmenés miatt kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -