Hírek
2018. Március 10. 19:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Teherautó gázolt halálra egy nőt a fővárosban

Teherautó gázolt halálra egy nőt a főváros XIII. kerületében szombat délután - közölte a rendőrség honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint a Lehel út és Dózsa György út kereszteződésében - eddig tisztázatlan körülmények között - egy teherautó két nőt is elütött. Az egyik nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. Az érintett útszakaszon torlódásra kell készülni - hívta fel a figyelmet a BRFK.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén
Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.
2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld
Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány
Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint