Hírek
2018. November 26. 07:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezés miatt halt meg egy férfi Szigligeten
Meghalt egy férfi egy szigligeti házban, ahová szén-monoxid-szivárgás miatt riasztották a tűzoltókat vasárnap - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.
Stern Péter elmondta: a badacsonytomaji tűzoltókat vasárnap kora délután riasztották szén-monoxid-szivárgás miatt Szigligetre, egy Szabadság utcai családi házhoz. Az épületben egy 76 éves férfit találtak, akinek az életét a mentők már nem tudták megmenteni.
A szóvivő hozzátette, a tűzoltók még a szellőztetés után is ki tudták mutatni a mérgező gáz jelenlétét a házban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
