Városlista
2025. október 3, péntek - Helga

Hírek

2017. Október 22. 16:08, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Saját édesanyját rabolta ki

Saját édesanyját rabolta ki

Saját édesanyját bántalmazta és rabolta ki egy helybéli férfi Szentesen. A gyanúsítottat a rendőrök őrizetbe vették.

A megalapozott gyanú szerint a feltételezett elkövető szeptemberben és októberben többször pénzt követelt a sértettől, akit összesen hat alkalommal bántalmazott. Az idős asszony ennek hatására készpénzt és arany ékszereket adott át a 63 éves férfinak.

A bejelentést követő 2 órán belül október 20-án 15 óra körül a rendőrök a gyanúsítottat elfogták, majd a Szentesi Rendőrkapitányságra előállították. Az áldozatot a mentőszolgálat kórházba szállította.

A terhelttel szemben rablás és súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A szentesi nyomozók a férfit őrizetbe vették, majd az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Címkék: rablás, Szentes

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.

2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel

Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát