Hírek
2018. Február 25. 10:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Öt embert vittek szén-monoxid mérgezés gyanújával kórházba Nyírtelekről
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt öt embert szállítottak kórházba a mentők az egyik nyírteleki házból szombat este - közölte honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tájékoztatás szerint a Rákóczi utcában lévő ingatlant a lakók - a riasztással egy időben - elhagyták és szellőztetni kezdtek.
A nyíregyházi hivatásos tűzoltók a korábbi szellőztetés után nem mértek veszélyes gázkoncentrációt, ennek ellenére értesítették a gázszolgáltatót.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
