Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2014. Július 31. 16:00, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Október 16-án mutatják be Török Ferenc új filmjét

Október 16-án mutatják be Török Ferenc új filmjét

Október 16-án kerül a magyar mozikba Török Ferenc új filmje, a három álmait kergető fiatal budapesti találkozásáról szóló meseszerű, szuperromantikus Senki szigete - közölte a forgalmazó csütörtökön az MTI-vel.

A Moszkva tér rendezőjének új filmje egy esküvőjéről megszökött menyasszony, egy távoli, rejtélyes szigetre vágyó taxis lány és egy kallódó, nőcsábász kosaras fiú mindhármuk életét megváltoztató, véletlen találkozásáról szól. A fiatalok meseszerű hétköznapjaiban sok a váratlan fordulat és a szerelmi zűrzavar, van maffia, titokzatos klub, sejtelmes énekesnő és rengeteg ananász - adott ízelítőt a film hangvételéből közleményében A Company Hungary Kft.

A fiatalokról szóló abszurd mese, amely a mindannyiunkban élő elvágyódás örök témáját járja körül, Szekér András (Ópium, A nagy füzet) forgatókönyvéből készült. A szökött menyasszonyt Jakab Juli (Nekem Budapest), a vad taxisofőrt Bánfalvi Eszter (Isztambul, A zöld sárkány gyermekei), a kosaras fiút Mohai Tamás (Szabadság különjárat) alakítja.

Török Ferenc ötödik nagyjátékfilmjének további szerepeiben Keresztes Tamást, Margitai Ágit, Schell Juditot, Stohl Andrást és Thuróczy Szabolcsot láthatják a nézők.

A Senki szigete operatőre Szecsanov Martin, producere Sándor Pál. Az országosan 20-25 moziban bemutatandó filmet a Film Street Kft. gyártotta a Magyar Nemzeti Filmalap 236 millió forintos támogatásával.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.

2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld

Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor

Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede