Hírek
2020. Január 23. 12:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Nyakon szúrt két rendőrt egy őrizetes
Megsebesített egy késsel két rendőrt egy bűnügyi felügyelet alatt álló férfi Erdőkertesen - adta hírül a Pest megyei község polgármestere csütörtökön a Facebook-oldalán.
Pásztor László azt írta, V. Lászlót a rendőrök a Váci kórházból a lakására szállították, amikor a férfi - még a hazaérkezés előtt - a nála lévő késsel, "előre kitervelten" a nyakukon, kezükön, arcukon megsebesítette őket.
Mindkét rendőr állapota stabil, kielégítő. V. Lászlót a Gödöllői Rendőrkapitányságon elállították - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
