Városlista
2025. október 3, péntek - Helga

Hírek

2018. Április 02. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Motorcsónak zuhant az M7-es autópályára

Motorcsónak zuhant az M7-es autópályára

Motorcsónak zuhant egy trélerről az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalára, miután a hajót vontató kisteherautó egy személyautóval karambolozott vasárnap a sztráda túloldalán

- közölte a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján. A baleset még vasárnap hajnalban, az autópálya 220-as kilométerénél történt, a Budapest felé vezető oldalon.

Cseresznyés Dániel, a zalai katasztrófavédelem szóvivője az MTI kérdésére elmondta: a külföldi rendszámú tehergépkocsihoz kapcsolt tréler az ütközés következtében az autópálya két irányát elválasztó szalagkorlátok közé szorult, a nem megfelelően rögzített motorcsónak pedig a szembejövők oldalára zuhant és egészen a leállósávig csúszott.

Hozzátette, hogy senki sem sérült meg, amikor a hajótest a túloldali úttestre zuhant, mivel éppen senki nem haladt ott.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.

2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel

Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát