Városlista
2025. augusztus 6, szerda - Berta

Hírek

2022. Március 13. 07:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Megkéselte volt párját egy nő Dunaújvárosban

Megkéselte volt párját egy nő Dunaújvárosban

Mellkason szúrta volt párját egy nő Dunaújvárosban, a rendőrök néhány órán belül azonosították, majd a szombat reggeli órákban lakóhelyén elfogták a gyanúsítottat

- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. A tájékoztatás szerint a 23 éves férfit életveszélyes sérülésekkel vitte kórházba apja. Az ügyről a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórházból ügyeletes orvosa tett bejelentést a rendőrségen. Az orvos szerint a férfi esetében azonnali műtétre volt szükség. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást.

Az elfogott 27 éves feltételezett elkövető lakásán több vérgyanús szennyeződést és az elkövetés vélt eszközét is lefoglalták a rendőrök. A nőt a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, őrizetbe vették, kihallgatták és kezdeményezték a letartóztatását - tudatta a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld

Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július

Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.

2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld

Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék

Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -