Hírek
2022. December 17. 13:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Máltai szeretetszolgálat: több mint 11 ezer ajándékcsomag gyerekeknek

Több mint 11 ezer ajándékcsomagot állítottak össze általános iskolás gyerekek rászoruló társaiknak a karácsonyi MosolyManók adománygyűjtő akcióban - közölte a Magyar Máltai Szeretetszolgálat.
A PontVelem Okos Program, a GLS Hungary és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat közös akciójában összegyűlt ajándékok még karácsony előtt eljutnak a nehéz helyzetben élő családok gyermekeinek - áll a közleményben.
Emellett jut az adományokból a Szeretetszolgálat társszervezetein keresztül iskolákba, tanodákba és családok átmeneti otthonába is.
A MosolyManók akció elmúlt hét éve során majdnem 70 ezer gyermeknek segítettek társaik; idén 320 általános iskolás vett részt a programban - fűzték hozzá.
Fotó: Máltai Szeretetszolgálat
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak