Hírek
2015. Szeptember 27. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Madarak miatt bajba került egy repülő Budapesten
Madárrajba repült, emiatt megszakította a felszállást a Wizz Air Tel-Avivba tartó járata szombaton, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - közölte a diszkont légitársaság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a repülőgépen ezután elvégezték a kötelező technikai átvizsgálást, így nem sokkal este 7 óra előtt felszállhatott a gép.
A Wizz Air szerint a késés érinti a Budapest-Lárnaka járatot is, amely a tervek szerint 23 óra 5 perckor indul helyi idő szerint. A járat utasait indulásig a Wizz Air előírásainak megfelelő ellátásban részesítik - jelezték meg a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet
A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
