Hírek
2021. Augusztus 03. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Két településen nőtt a szennyvízben a koronavírus-koncentráció
Kaposváron és Tatabányán emelkedett a koronavírus koncentrációja a szennyvízben - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) hétfőn a honlapján.
A legtöbb településen még alacsony kategóriába esik a kimutatható vírusmennyiség - tették hozzá.
Az NNK azt írta: országos átlagban a koncentráció a múlt heti emelkedést követően megállt, ennek ellenére azt ajánlják, hogy mindenki fokozottan ügyeljen a biztonságra, kerülje a zsúfolt helyeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
