Városlista
2026. január 2, péntek - Ábel

Hírek

2019. December 28. 09:04, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Ismét tömve vannak a bevásárlóközpontok

Ismét tömve vannak a bevásárlóközpontok

Ismét tömve vannak a bevásárlóközpontok – írta a Magyar Nemzet szombaton.

Ugyan már vége a karácsonynak, nem csitul a kereskedelemben a beszerzési láz. Pénteken a többnapos szünet után kinyitottak a piacok és az áruházak, a tapasztalatok szerint az átlagosnál sokkal élénkebb a forgalom – közölte a lap.

A fogyasztók jelentős része ajándékok cseréje miatt keresi fel az üzleteket. Ilyenkor ez az egyik legerősebb motiváció, hiszen a hibásnak bizonyult vagy nem tetsző karácsonyi meglepetésekről csupán néhány napig lehet gondoskodni, és ritkább, hogy az érintettek januárra halasztják az ezzel kapcsolatos ügyintézést.

A másik ok, amely tömegeket vonz a plázákba, hogy megkezdődtek a szezonális leárazások: az évszakhoz vagy az ünnepekhez illő termékeket jelentős kedvezménnyel lehet megvásárolni.

Az élelmiszerüzletekben a szilveszteri beszerzések miatt várható élénk látogatottság – olvasható a Magyar Nemzetben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:

2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz

2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére

Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.