Hírek
2022. Augusztus 04. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Ismét emelkedik a szennyvízben a koronavírus koncentrációja
Ismét emelkedik a koronavírus koncentrációja a szennyvízben - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a honlapján szerdán.
A korábbi stagnálást követően országos átlagban ismét emelkedést mutat a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja a szennyvízben - írták.
Tájékoztatásuk szerint a vizsgált városok közül emelkedés tapasztalható Budapesten, Egerben, Kecskeméten, Miskolcon, Nyíregyházán, Szegeden, Székesfehérváron és Veszprémben.
A többi mintavételi hely esetében a tendencia stagnáló. Csökkenés egyik városban sem látható - tették hozzá.
Az NNK közleménye szerint a koronavírus-örökítőanyag koncentrációja 13 mintavételi helyen emelkedett, míg 9 helyen a mérsékelt kategóriába esik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
