Hírek
2012. Április 23. 14:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Fellendülés a balatoni ingatlanpiacon
Több hónapja tartó növekedést tapasztalnak a tóparti ingatlanok értékesítésében az országos hálózattal rendelkező forgalmazók – írja hétfői számában a Világgazdaság.
A Balaton déli partján továbbra is népszerűek az új építésű vagy újszerű állapotban lévő lakások, jellemzően 15 millió forint körüli vételárban. Az északi parton a legnépszerűbb települések Balatonalmádi, Balatonfüred, Tihany és környéke, s itt az építési telkek és a kisebb nyaralók, családi házak is keresettek, jellemzően 10–15 millió forint közötti értéken.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
