Hírek
2020. Január 24. 05:00, péntek |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Ezúttal Berettyóújfalun szurkolhattunk az Andonik Médiaválogatottnak - VIDEÓVAL
A berettyóújfalui nemzetközi labdarúgó torna során a helyi erők legkiválóbb csapatával kellet megküzdenie a sztároknak.
A technikai szünetben Nagy Anett 84-szeres válogatott labdarúgó mesélt a részletekről. Cozombolis Péter énekes, a csapatszellemet és a jó hangulatot emelte ki, amely az egész mérkőzésre jellemző volt. Nagyon fontos dologra hívta fel a figyelmet, ami nem más, mint a fair play, ami a gálamérkőzések egyik elengedhetetlen eleme. Szavaiból az is kiderült, hogy az Andonik Médiválogatott egy gálacsapatból, egy igazi baráti társasággá vált, amelyben nagy öröm mindenki számára részt venni.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:32, csütörtök | Bulvár
Húsz éles bevetésen vett részt a baltikumban a magyar légierő
2025. November 12. 07:26, szerda | Bulvár
Rick Astley visszatér a Paloznaki Jazzpiknikre
Rick Astley, Dee Dee Bridgewater, az Electro Deluxe és a Deladap is fellép a jövő évi, immár 14. alkalommal megszervezett Paloznaki Jazzpikniken, amelyet 2026. augusztus 6-tól 8-ig rendeznek a Balaton-felvidéki településen.
2025. November 11. 07:41, kedd | Bulvár
Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke
2025. November 10. 07:43, hétfő | Bulvár
Dubai a milliomosok számára a legvonzóbb város
Dubai lett a vagyonos magánszemélyek számára a legvonzóbb város a Savills londoni székhelyű globális ingatlanpiaci szolgáltató által készített rangsorban.
