Hírek
2025. Március 17. 07:35, hétfő |
Életmód
Forrás: MTI
Észak-macedóniai tűzeset - Érkeznek az első sérültek Magyarországra
Magyarország felajánlotta segítségét az észak-macedóniai tűzeset sérültjeinek ellátásában és felkészült a fogadásukra, az első sérültek hétfő hajnali 3 óra körül érkeznek a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre - tájékoztatta Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs vezetője az MTI-t.
Győrfi Pál a közleményben azt írta, hogy a repülőtéren az Országos Mentőszolgálat mentőegységei veszik át a sérületeket és szállítják őket kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 14:00, kedd | Életmód
Eurostat: az EU-ban 517 kilogramm hulladék keletkezett személyenként 2024-ben
2026. Március 31. 12:00, kedd | Életmód
Új kulcsosházat adtak át a Mecsekben
Átadták a közelmúltban kormányzati támogatásból korszerűsített kulcsosházat a Tolna vármegyei Váralján, a Mecsek északkeleti lábánál hétfőn.
2026. Március 31. 10:00, kedd | Életmód
Így lehet környezetbarátabb módon nyírni a füvet
Felhívással fordult a lakossághoz és kiemelten az önkormányzatokhoz a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) a települési parkok és zöldfelületek fenntarthatóbb kezelése érdekében
