Hírek
2011. Július 05. 14:45, kedd |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
Dzsudzsák Balázs ma edzésbe áll az Anzsinál

Hétfőn új fejezet kezdődött Dzsudzsák Balázs életében: a légiós a hét első napján Ausztriában csatlakozott az orosz labdarúgó-bajnokság ötödik helyén álló Anzsi Mahacskala együtteséhez, és kedden megkezdi az edzéseket is.
Az eindhoveni PSV-től érkező 24 esztendős magyar légiós hétfőn a kelet-ausztriai Bad Waltersdorfban csatlakozott új együtteséhez. Az ausztriai program meglehetősen sokrétű lesz: négy edzőmeccs – az első csütörtökön a horvát NK Zadar ellen –, erdei futás, erősítés és megannyi labdás gyakorlás szerepel a menüben.
„A csapat hétfő este érkezett meg Ausztriába, Balázsnak a szállodában kellett jelentkeznie – adott tájékoztatást Sallói István, a futballista ügyeit intéző menedzseriroda munkatársa. – A magyar játékos az edzőtábor közelsége miatt természetesen autóval ment az együttes után, az esti ismerkedést követően pedig kedden már két edzés is része a programnak. Délelőtt és délután is tréningezik a gárda, valamint a tíz nap alatt négy mérkőzést is játszik az Anzsi."
Gadzsi Gadzsijev négy fiatalt is magával vitt Ausztriába – a 65 esztendős szakember nem titkoltan azzal a szándékkal utaztatta csapatát edzőtáborba, hogy a tíznapos felkészülést követően hazatérve Oroszországba előrébb lépjen a tabellán. A mahacskalaiak a nyári szünetben az ötödik helyen állnak hazájuk bajnokságában.
Az Anzsi vezetőedzőjea Nemzeti Sportnak adott szombati exkluzív interjújában elmondta: noha eddig csupán DVD-felvételeken látta a 24 esztendős középpályás játékát, elméletben már megtalálta a helyét együttesében – ettől függetlenül a tréningeken néhány új dolgot mindenképpen szeretne kérni új labdarúgójától.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában
Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon
Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül
2025. Április 30. 07:51, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Egygólos előnyt szerzett Londonban a PSG
A Paris Saint-Germain egygólos győzelmet aratott az Arsenal vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
2025. Április 29. 07:34, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Május 14-én este hétkor rendezik a döntőt
Május 14-én, 19 órakor rendezik a labdarúgó MOL Magyar Kupa döntőjét a Puskás Arénában a Ferencváros és a Paksi FC között - döntött a magyar szövetség versenybizottsága.