Hírek
2013. Április 19. 07:52, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár van az M7-es autópályán Polgárdinál
Felborult egy gumiabroncsokat szállító teherautó az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán Polgárdinál, emiatt teljesen lezárták az érintett útszakaszt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-vel.
Kiss Z. Edward elmondta, hogy a baleset a 80-as kilométernél történt. A műszaki mentés és a helyszínelés idején a forgalmat a polgárdi le- és felhajtónál terelik el.
Szabó-Bisztricz Anett megyei katasztrófavédelmi szóvivő arról tájékoztatatta az MTI-t, hogy a teherautó fejtetőre állt. A sofőr beszorult a roncsba, és daru segítségével sikerült kiszabadítani. Az állapotáról egyelőre nincs információ.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
