Hírek
2023. Május 25. 22:08, csütörtök | Sport
Az itinerre és Tamásra fogok hagyatkozni!

A Salgó Rally vár Kronome Ákosra, és hű navigátorára Pásztor Tomira a hétvégén.
Ákost kaptam el pár szó erejéig.
Bő 130 versenykilométert kell majd teljesíteni régi tradícionális pályákon. Melyek és miért tetszenek neked?
- A Zagyvaróna - Tótújfalu szakasz szerintem VB-s szintű. Imádjuk mindkét irányba. Végre nem kell folyamatosan végsebességen menni rajta. A rali, véleményem szerint itt kezdődik.
Vasárnapra egy 16 kilométer hosszú Zagyvaróna - Cered - Tótújfalu szakasz lesz háromszor. Ennyi versenykilométer rég volt hegyen. Egy jó itiner fél győzelem?
- Úgy gondolom, hogy ezen a gyorsaságin nem lehet pontatlan itinerből gyorsan menni. Én nem tanulom meg a szakaszokat, persze maradnak meg részek a fejemben, de az itinerre és Tamásra hagyatkozok.
Idén először ültök raliautóba. Mi is a cél a Salgó ralin?
- Közel hét hónap után bízom benne, hamar felvesszük a ritmust, mert tesztre természetesen nem volt időnk.
Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is: Mentes és Társai Kft., Kronome Zoltán, Valkai János, Petrás Zsolt.
Fotó: Hajóka SportFotó
- Hajósi Miklós -
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában
Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon
Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül
2025. Április 30. 07:51, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Egygólos előnyt szerzett Londonban a PSG
A Paris Saint-Germain egygólos győzelmet aratott az Arsenal vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
2025. Április 29. 07:34, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Május 14-én este hétkor rendezik a döntőt
Május 14-én, 19 órakor rendezik a labdarúgó MOL Magyar Kupa döntőjét a Puskás Arénában a Ferencváros és a Paksi FC között - döntött a magyar szövetség versenybizottsága.