Hírek
2019. Március 27. 07:25, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Autópályán sétáló férfit gázoltak halálra Székesfehérvárnál
Halálra gázoltak az M7-esen szerda hajnalban egy férfit, aki az úttesten sétált.
Az M7-es autópálya 64-es kilométerénél, Székesfehérvárnál, a Balaton felé vezető oldalon egy kamion elsodort egy az úttesten sétáló férfit, aki a baleset következtében a helyszínen életét vesztette - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A helyszínelés idején a járműforgalom egy sávon halad, az érintett útszakaszon torlódásra kell számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
