Hírek
2020. Január 23. 05:00, csütörtök |
Bulvár
Forrás: infovárosok
A legkedvesebb hobbijáról mesélt a DVSC legenda - VIDEÓVAL
Az Andonik Sport online magazin legújabb részében egy igazi futball lengendát interjúvolt meg a két házigazda Ricky és Anett.
Sándor Tamás többszörös válogatott labdarúgó áll ezúttal a kamera elé, aki mesél az aktív labdarúgó pályafutása utáni életéről, amelyből kiderült, hogy a futball mellet egy másik sportnak is nagy rajongója. Az amerikai futball által elragadott labdarúgó, ha újrakezdhetné, mindenképp kipróbálná magát ebben a hazánkban igen ritka sportágban. Azonban itt már nem játékosként, hanem edzőként irányítaná a csapatot. Azonban a foci szerelmeseinek sem kell félniük, mivel még rengetegszer láthatják a pályán a tar játékmestert, mivel a pályafutása befejeztével is szerves részét képezi a labdarúgás az életének. Amikor ideje engedi, rendszeresen játszik az öregfiúk bajnokságban, és az Andonik Médiaválogatottban. Rickyék ezúttal is egy mókás kihívás elé állították vendégüket, azonban Sándor Tomi még mindig profin bánik a labdával. Érdemes velünk tartani!




Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
