Hírek
2019. Május 19. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
A Dunába esett egy férfi a Szabadság hídról
A Dunába esett egy férfi szombat reggel a Szabadság hídról; a budapesti vízirendőrök a Fővám térnél segítették partra - közölte a rendőrség a honlapján.
A közlemény szerint maga a vízbe esett férfi kért segítséget, és elmondta, hogy miközben a folyót nézte, megszédült és lezuhant a hídról. Mivel nem tudott egyedül partra jutni, ezért kérte a rendőrök segítségét.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei perceken belül a helyszínre értek, és a férfit kimentették a folyóból, majd a Fővám térnél partra tették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
